Balóny a konfety

 
 
 

+421 918 469 444

 

 
 

 
 

 
 
Balóny

Viete ako sa povie detská párty bez balónov na 4? No predsa NUDA :-) Našli ste v priestoroch  kde sa bude konať Vaša svadba, stužková, ples či iná udalosť nedostatky na stene či strope? Schovajte ich za balóny :-). V našej ponuke nájdete latexové (klasické gumené) ale aj fóliové balóny (poznáte z jarmokov :-) ) a kopec ďalších doplnkov ako závažia na balóny, pumpy či héliovú bombu. Balóniky viete tiež použiť ako ideálne prekvapenie na všetky možné životné udalosti.

 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 


Balóny a konfety

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Metrový balón fialový
4,99 €
Metrový balón vínovo červený
4,99 €
Fóliový balón Frozen - Olaf, Rozmer 104x58cm. Tento balón poteší určite každého fanúšika snehuliaka Olafa z Frozen.
5,99 €
Fóliový balón Frozen
2,99 €
Závažie na balóny - svetlá modrá hviezda, váha 170g
1,99 €
Konfety listky ruží a biele srdiečka, veľkosť púzdra 80cm
6,99 €
Metrový balón fuchsiový
4,99 €
Metalický metrový balón ružový
6,99 €
Metrový balón - modrý, priemer 1 meter
4,99 €
Konfety strieborné , veľkosť púzdra 80cm
6,99 €
Konfety lupienky ruží - biele, veľkosť konfetového púzdra 80cm
6,99 €
Závažie na balóny - fialová hviezda, váha 170g
1,99 €
Konfety biele motýle, veľkosť púzdra 80cm
6,99 €
Prečo spievať pri sfúkavaní sviečok keď tento úžasný balón Happy Birthday to spraví za Vás. Balón má rozmer 71cm. Balón posielame nenafúknutý.
16,99 €
Fóliový balón vhodný na každú oslavu, na ktorej sa slávy 40 rokov. priemer balónu je 43 cm. Balón je určený na nafúknutie héliom.
3,99 €
Fóliový balón vhodný na každú oslavu, na ktorej sa slávy 50 rokov. priemer balónu je 43 cm. Balón je určený na nafúknutie héliom.
3,99 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 2 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 3 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 4 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 5 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 6 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 8 s motívom farebných balónikov, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 1 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 3 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 4 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 5 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 6 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 7 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 9 Zlatý, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 1 Strieborný, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom. Balóny je možné medzi sebou kombinovať a vytvárať tak väčšie čísla či roky.
6,79 €