Balóny a konfety - strana 20

 
 
 

+421 918 469 444

 

 
 

 
 

 
 
Balóny

Viete ako sa povie detská párty bez balónov na 4? No predsa NUDA :-) Našli ste v priestoroch  kde sa bude konať Vaša svadba, stužková, ples či iná udalosť nedostatky na stene či strope? Schovajte ich za balóny :-). V našej ponuke nájdete latexové (klasické gumené) ale aj fóliové balóny (poznáte z jarmokov :-) ) a kopec ďalších doplnkov ako závažia na balóny, pumpy či héliovú bombu. Balóniky viete tiež použiť ako ideálne prekvapenie na všetky možné životné udalosti.

 
 
 
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 


Balóny a konfety

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Metalický balón kvetinovo modrý, priemer 30 cm
0,39 €
Napíšte oslávencovi to čo by ste mu chceli povedať. Fóliový balón obsahuje fixu, s ktorou môžete napísať svoj odkaz. Balón odporúčame nafúknúť pomocou hélia.
6,99 €
Napíšte oslávencovi to čo by ste mu chceli povedať. Fóliový balón obsahuje fixu, s ktorou môžete napísať svoj odkaz. Balón odporúčame nafúknúť pomocou hélia. Rozmer balónu je 78 x 71cm.
6,99 €
Napíšte oslávencovi to čo by ste mu chceli povedať. Fóliový balón obsahuje fixu, s ktorou môžete napísať svoj odkaz. Balón odporúčame nafúknúť pomocou hélia. Rozmer balónu je 60 x 60cm.
6,99 €
Roztomilý balón v tvare Cumľa je vhodný na privítanie každého bábätka na tomto svete. Veľkosť balónu je 56 x 73 cm.
9,99 €
Balón vhodný na privítanie, alebo Baby shower každej malej princeznej. Tento roztomilý balón má rozmer 58x82 cm. Balón nie je nafúkaný, odporúčame fúkanie héliom.
6,99 €
Obľúbený fóliový balón Prasiatko poteší každé dieťa , ktoré je nadšené zvieracou ríšou. Tento balón má rozmer 80cm. balón je možné opätovne nafúknúť.
4,99 €
Fóliový balón kravička je obľúbený detský motív, ktorý poteší každé dieťatko. Veľkosť balónu 80cm. Odporúčame nafúkať héliom.
4,99 €
Týmto balónom ďakujem sa poďakujete každému komu ho dáte a bez slov :) len s úsmevom :) Priemer balónu je 43cm.
2,99 €
Privítať niekoho doma nikdy nebolo jednoduchšie. S týmto balónom to dokáže aj ten, čo nevie rozpravať :)
2,99 €
Metrový balón vhodný na každú romantickú príležitosť ako je svadba, Valentín alebo výročie.
6,99 €
Klasická balónová stuha vhodná na každú párty priležitosť. Hrúbka stuhy je 0,5 cm a dĺžka stuhy je 500m.
4,49 €
Pastelový balón aquamarinovej modrej farby, vhodný ako výzdoba na každú oslavu, narodeniny alebo inú párty príležitosť.
0,35 €
Originálny balón Happy Birthday poteší na narodeniny každého oslávenca. Rozmer balóna je 43 cm. Balón je určený na fúkanie héliom.
2,99 €
Tento pozlátený balón číslo 5, veľkosti 1m, vám na vašich fotkách pripomenie koľké narodeniny a v ten deň oslavovali a zvečnia tento vek navždy.
6,79 €
Tento pozlátený balón číslo 8, veľkosti 1m, vám na vašich fotkách pripomenie koľké narodeniny a v ten deň oslavovali a zvečnia tento vek navždy.
6,79 €
Tento pozlátený balón číslo 9, veľkosti 1m, vám na vašich fotkách pripomenie koľké narodeniny a v ten deň oslavovali a zvečnia tento vek navždy.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 9 s motívom jašterica, poteší každého narodeninového oslávenca.
6,79 €
Veľký metrový balón v tvare číslom 4 s motívom Had, poteší každého narodeninového oslávenca. Balón je vhodný na fúkanie héliom.
6,79 €