Balony s obrázkom

 
 
 
 

Balony s obrázkom

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Latexový balón bielej farby s červenými srdiečkami. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Modrý pastelový balón s bielymi obláčikmi, vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy.
0,69 €
Roztomilý pastelový balón s priemerom 30 cm. Potlač na balóne je tmavomodrá 1 a teniska.
0,69 €
Čierny 30cm balón s potlačou pirátskej kostry. Balón vhodný na Halloween či pirátsku párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom.
0,69 €
Oranžový Halloweensky balón plný netopierov perfektne vyzdobí aj vašu párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny balón Halooweenska tekvica je originálny Halloweensky balón s dvojstrannou potlačou. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny Halloweensky balón s potlačou strašidelného kostier. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
4,99 €
Silný balón pastelová čierna so zlatými 5 cípovitými hviezdami, veľkosť 30 centimetrov.
0,70 €
Silný balón priesvitný biely s fuchsiovými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s oranžovými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov. V balení sa nachádza 6 kusov
3,99 €
Silný balón priesvitný biely nebesko-modrými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s menotolovými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s fuchsiovými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely so zelenými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s modrými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s bielymi motýľmi, veľkosť 30 centimetrov. V balení sa nachádza 6 ks.
3,99 €
Biely pastelový balón s futbalovými loptami vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy pre malého alebo veľkého futbalistu.
0,69 €
Balón čiernej farby s obrázkami. Veľkosť balónu je 30 cm. Balón je vhodný na rozlúčku so slobodou pre pánov alebo na výzdoby priestoru kde sa bude konať akcia pre pánov.
3,99 €
Balón ružový s nápisom hot party, obrázkom pier a hviezdičkami. Veľkosť balónu je 30 cm. Balón je vhodný na rozlúčku so slobodou pre dámy alebo párty určenú pre dámy.
0,69 €
Čierny 30cm balón s nadpisom Happy Halloween vytvorí tú pravú Halloweensku atmosféru. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom.
0,69 €
Čierny balón Kríčím s motívom Scary Movie perfektne vyzdobí aj vašu Halloweensku párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny balón Booo je balón s obojstrannou potlačou, na ktorej môžete nájsť ducha a strašidelný dom. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Rozomilý detský vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
0,69 €
Roztomilé detské balóny v balení 6 ks so vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
3,99 €
Rozomilý detský vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby ružovej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších dievčatiek.
0,69 €
Latexový balón s lienkou na bielom balóne. Veľkosť balóna je 30 cm a určite vo vašej párty výzdobe bude jeden z najkrajších.
0,69 €
Latexový balón s včielkou v dvoch farebných prevedeniach žltom a bielom. Veľkosť balóna je 30 cm a určite vo vašej párty výzdobe bude jeden z najkrajších.
0,69 €