Balony s obrázkom

 
 
 
 

Balony s obrázkom

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Latexový balón bielej farby s červenými srdiečkami. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Rozomilý detský vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby ružovej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších dievčatiek.
0,69 €
Balón sloník modrý
Odporúčame

Balón sloník modrý

Rozomilý detský vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
0,69 €
Roztomilé detské balóny v balení 6 ks so vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
3,99 €
Roztomilé detské balóny - 6 kusov v balení so vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby ružovej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších dievčatiek.
3,99 €
Balón obláčik
Odporúčame

Balón obláčik

Modrý pastelový balón s bielymi obláčikmi, vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy.
0,69 €
Balón včielka
Odporúčame

Balón včielka

Latexový balón s včielkou v dvoch farebných prevedeniach žltom a bielom. Veľkosť balóna je 30 cm a určite vo vašej párty výzdobe bude jeden z najkrajších.
0,69 €
Roztomilý pastelový balón s priemerom 30 cm. Potlač na balóne je tmavomodrá 1 a teniska.
0,69 €
Čierny 30cm balón s potlačou pirátskej kostry. Balón vhodný na Halloween či pirátsku párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom.
0,69 €
Oranžový Halloweensky balón plný netopierov perfektne vyzdobí aj vašu párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny balón Halooweenska tekvica je originálny Halloweensky balón s dvojstrannou potlačou. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Oranžový balón s potlačou strašidelného domu. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny Halloweensky balón s potlačou strašidelného kostier. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
4,99 €
Silný balón pastelová čierna so zlatými 5 cípovitými hviezdami, veľkosť 30 centimetrov.
0,70 €
Silný balón priesvitný biely s fuchsiovými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Balón lienka
Odporúčame

Balón lienka

Latexový balón s lienkou na bielom balóne. Veľkosť balóna je 30 cm a určite vo vašej párty výzdobe bude jeden z najkrajších.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s oranžovými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov. V balení sa nachádza 6 kusov
3,99 €
Silný balón priesvitný biely nebesko-modrými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s menotolovými srdiečkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s fuchsiovými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely so zelenými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s modrými kvietkami, veľkosť 30 centimetrov.
0,69 €
Silný balón priesvitný biely s bielymi motýľmi, veľkosť 30 centimetrov. V balení sa nachádza 6 ks.
3,99 €
Balón futbal
Odporúčame

Balón futbal

Biely pastelový balón s futbalovými loptami vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy pre malého alebo veľkého futbalistu.
0,69 €
Balón čiernej farby s obrázkami. Veľkosť balónu je 30 cm. Balón je vhodný na rozlúčku so slobodou pre pánov alebo na výzdoby priestoru kde sa bude konať akcia pre pánov.
3,99 €
Čierny 30cm balón s nadpisom Happy Halloween vytvorí tú pravú Halloweensku atmosféru. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom.
0,69 €
Čierny balón Kríčím s motívom Scary Movie perfektne vyzdobí aj vašu Halloweensku párty. Odporúčame fúkanie pumpou na balóny, prípadne héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €
Čierny balón Booo je balón s obojstrannou potlačou, na ktorej môžete nájsť ducha a strašidelný dom. Balón sa hodí na výzdobu každej Halloweenskej párty. Odporúčame fúkanie héliom. Priemer balóna 30cm.
0,69 €