Baby shower

 
 
 
 

Baby shower

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Balenie obsahuje 6 kusov pastelových balónov s motívom Sweet Birthday - sladké narodeniny. Balón má obojstrannú potlač.
3,99 €
Balenie obsahuje 6 ks pastelových svetlomodrých balónov s potlačou bielych bodiek. Balón je vhodný do kytích k narodeniu chlapčeka, narodeninovej výzdobe a mnohých ďalších.
3,99 €
Originálny balón, ktorý je vhodný pri narodení bábätka či baby shower poteší maminku aj bábätko. Veľkosť balónu je 81 x 60 cm. Balón je určený na fúkanie héliom. Balón posielame nenafúknutý.
16,99 €
Párty klobúky - rôzne farby, cena je za 1ks
0,50 €
Sada obsahuje 10 kusov karibsko modrých plastových vidličiek s veľkosťou 15,5 cm. Vidličky sú vhodné na oslavu, narodeniny, párty, grilovačku a mnohé ďalšie párty príležitosti.
1,99 €
Girlanda kočiar je krásna detská výzdoba ktorá sa hodí na uvítanie novorodenca doma. Veľkosť girlandy je 14 cm x 3 metre.
5,49 €
Sada obsahuje 10 kusov červených plastových vidličiek s veľkosťou 15,5 cm. Vidličky sú vhodné na oslavu, narodeniny, párty, grilovačku a mnohé ďalšie párty príležitosti.
1,99 €
Párty girlanda rôznofarebné 15cm motýle. Dĺžka girlandy je 3m.
2,99 €
Sada obsahuje 10 kusov karibsko modrých plastových nožov s veľkosťou 17 cm. Nože sú vhodné na oslavu, narodeniny, párty, grilovačku a mnohé ďalšie párty príležitosti.
1,99 €
Pastelový balón nebesky modrý, priemer 30cm
0,39 €
Roztomilé detské balóny v balení 6 ks so vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
3,99 €
Rozomilý detský vzor sloníka na 30cm pastelovom balóne baby modrej farbe sa hodí na každé uvítanie bábätka, alebo na každú párty alebo narodeninovú oslavu najmenších chlapčekov.
0,69 €
Biely pastelový balón s futbalovými loptami vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy pre malého alebo veľkého futbalistu.
0,69 €
Pastelový balón čisto biely, priemer 30cm
0,39 €
Modrý pastelový balón s bielymi obláčikmi, vhodný na výzdobu každej narodeninovej párty alebo oslavy.
0,69 €
Nie je nič krajšie ako keď sa Vám narodí nový člen rodiny s týmto balónom určite potešíte mamičku v nemocnici, spolu s krticou kvetou, alebo ho zapojíte do výzdoby oslavy na počesť narodenia miminka.
2,99 €
Roztomilý balón v tvare Cumľa je vhodný na privítanie každého bábätka na tomto svete. Veľkosť balónu je 56 x 73 cm.
9,99 €
Fóliový balón na paličku s motívom baby Boy. Výška balónu 23 cm. Balón vám bude doručený nafúknutý aj s paličkou.
2,49 €
Pastelový balón v modrej farbe s nápismi it´s a Boy! Balón bude vynikajúcim doplnkom pri narodení chlapčeka.
0,69 €
Závažie na balóny - detská fľaša modrá, váha 170g
1,99 €
Héliová bomba, perfektná pre nafúknutie každého balónu. Počet nafúknutí až 30 balónov (23cm).
39,99 €
Dekoratívne rozety vo farbe námornícka modrá. V balení sú 3 ks v rôznych veľkostiach. Priemer cca 40, 32 a 23 cm. Vhodne doplnia Vašu výzdobu na akúkoľvek slávnostnú príležitosť.
9,99 €
Mix 6 kusov pastelových balónov v modrej farbe s nápismi it´s a Boy! a s bodkami Balóny budú vynikajúcim doplnkom pri narodení chlapčeka.
3,99 €
Párty tanieriky lietadielka sa hodia na každú detskú párty. Balenie obsahuje 6 kusov papierových párty tanierikov s motívom lietadiel. Priemer tanierika 18cm.
1,99 €