Halloweensky make-up

 
 
 
 

Halloweensky make-up

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Biely vodový make up vhodný aj na detskú pokožku. Make-up sa riedi pomocou vodou.
3,99 €
Čierny vodový make up vhodný aj na detskú pokožku. Make-up sa nanáša pomocou hubky.
3,99 €
Biely make-up vodový vhodný aj na detskú pokožku. Make-up sa nanáša pomocou hubky.
4,99 €
Zlatý Make-up na tvár rozžiari aj vašu tvár na zlato. Make-up má objem 28ml.
4,99 €
Zlatý Make-up na tvár rozžiari aj vašu tvár na strieborno. Make-up má objem 28ml.
4,99 €
Make up s ktorým môžete byť na Halloweenskej párty perfektná strašidelná bábika. Make-up obsahuje 3 farebné vodou riaditeľné farebné make-upy, ceruzku, tetovanie a mihalnice.
9,99 €
Na pravom Halloweenskom líčení určite nesmie chýbať umelá krv.
4,99 €
Halloween sa nesmie zaobísť bez upírov a zombie a k nim nesmie chýbať umelá krv. Fľaša s umelou krvou nesmie chýbať pri ich tvorbe.
4,99 €
Prekvapte na Halloween originálnymi kapsulami s umelou krvou. Stačí len rozhryznúť a spravíte praví hollywoodsky upírsky/zombie efekt. v balení sa nachádza 8 kapsúl.
2,79 €
Halloween bez tekutého latexu by nebol to pravé strašidelne :) S týmto tekutým latexom dokážete vytvarovať, rôzne druhy jaziev a čohokoľvek priestorového čo si vymyslíte.
6,49 €
Chceli by ste vyzerať ako strašidelný ZOMBIE? S týmto vodou nanášateľným make-upom to zvládnete!
9,99 €
Make-up s ktorým dotvoríte každý Halloweensky kostým upírky. Sada obsahuje farby na tvár, hubky na nanášanie make-upu a umelú krv.
8,49 €
Chceli by st na Halloween alebo na inú párty v kostýmoch vyzerať ako strašidelný klaun alebo ako Harley Quinn? S týmto make-upom to zvládnete.
10,99 €
Make-up sada vhodná k Diabolskej Halloweenskej maske sada obsahuje farby na telo, rohy a lepidlo na prilepenie.
9,99 €
Kompletná sada párty make-up diabol je vodou nanášateľný make-up na tvár, ktorý obsahuje rohy a make up čierny, červený, žltý a ceruzkou na nanášanie.
6,99 €
Klaunský make-up obsahuje klaunský nos, biely make-up v tube a ďalšie tri líčidlá na nalíčenie klaunskej tváre. Set obsahuje aj dva aplikačné štetce.
7,99 €
Profesionálny vodou nanášateľný make-up na telo a tvár.
6,99 €
Profesionálny vodou nanášateľný make-up biely na telo a tvár.
6,99 €
Profesionálny vodou nanášateľný make-up na telo a tvár.
6,99 €
Profesionálny vodou nanášateľný make-up na telo a tvár.
6,99 €
Tuba obsahuje čierny make-up v tube, vhodný na halloweenske alebo karnevalové masky. Make-up sa ľahko rozotiera a dobre sa s tým pracuje.
3,99 €
UV farby na tvár a telo, ktoré sa pre svoju tekutú konzistenciu ľahko aplikujú aj na väčšie plochy. Výborná kombinácia farieb pre jednoduché použitie. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom. Objem 10 ml.
4,99 €
UV špirála na vlasy v rôznych farbách. Jednoducho uchopte prameň vlasov a naneste farbu pomocou špirály. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom. Objem 15 ml.
5,99 €
UV ceruzka. Môžete ju použiť na tvár alebo telo. Nakreslíte akýkoľvek tvar rýchlo a jednoducho. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
5,99 €
UV maskara. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
6,99 €
UV očná linka. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
4,99 €
Bez upírov a iných strašidiel by nebol Halloween to pravé strašidelné. Preto sme do našej ponuky pridali do našej ponuky pridali náplasť uhryznutie upíra. V balení sa s náplasťou sa nachádza aj špeciálne lepidlo.
4,49 €