Narodeniny chlapec - Partyland.sk

 
 
 

+421 918 515 444

 

 
 

 
 

 
 
Narodeniny chlapec

Viete čo by nikdy nemalo chýbať na každej detskej oslave? Je to len pár vecí :) Prvá je balóny, ktoré sú originálnou a nezabudnuteľnou výzdobou na každej detskej party, nehovoriac o tom že počas narodenín slúžia aj ako výborná hračka. Druhá je oblúbený hrdina. Deti sú úžastné stvorenia, žijú vo svete svojich hrdinov a vzorov a veľmi radi sa na nich pozerajú a predstavte si aké by bolo Vaše dieťa šťastné, keby ho dostane. Treťou je sviečka na tortu, tá nikdy nesmie chýbať :) A štvtou je jednorazový riad s potlačou oslávencových oblúbencov. Takýto originálny riad poteší oslavenca, jeho kamarátov a Vám to ušetrí prácu po oslave ;) A je toho ešte viac čím sa móžete nechať inšpirovať na našej stránke pre vašu dokonalú party.

 
 
 
Úvod > Narodeniny chlapec
 
Filter
Cenová hladina
×
Zrušiť filter
 
 


Mimoňská oslava

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku: 

 
Fóliový Balón Chase. Balón posielame nenafúknutý.
9,99 €
Fóliový Balón Raptor je balón vhodný pre každého milovníka dinosaurov. Balón posielame nenafúknutý. Veľkosť balónu je 101x71 cm.
6,99 € 9,99 €
Pastelový balón nebesky modrý, priemer 23cm
0,29 €
Chcete spôsobiť "waw efekt" a veľkú radosť mamičke, ktorá čaká alebo má novonarodeného chlapčeka? Tento fóliový balón kočík - Baby boyje to pravé. Veľkosť balóna je 71 x 79 x 31cm
4,99 € 6,99 €
Metrový balón - 1 rok, priemer 1 meter
6,99 €
Páska je Happy Birthday je vhodná na výzdobu každej narodeninovej párty. Rozmer pásky je 7,5 cm x 6m.
4,49 €
Fóliový balón Mickey Mouse je balón, ktorý poteší každého chlapca a pobeží za ním kamkoľvek. Veľkosť balónu je 53 x 76 cm.
11,99 € 14,99 €
Papierové masky Star Wars poteší každého nadšenca tohto jedinečného filmu. Obrus sa hodí na každú párty, narodeninovú oslavu a mnohé ďalšie príležitosti. Balenie obsahuje 6 kusov papierových masiek.
5,99 €
Papierové klobúčiky Star Wars poteší každého nadšenca tohto jedinečného filmu. Obrus sa hodí na každú párty, narodeninovú oslavu a mnohé ďalšie príležitosti. Balenie obsahuje 6 kusov papierových klobúčikov.
3,49 €
Papierové servítky Star Wars poteší každého nadšenca tohto jedinečného filmu. Servítky sa hodia na každú párty, narodeninovú oslavu a mnohé ďalšie príležitosti. Balenie obsahuje 20 kusov párty servítok Star Wars.
3,49 €
Taštička vhodná na drobné darčeky a maškrty.
1,99 €
Balenie obsahuje 6 kusov pozvánok na vašu Balloon párty. Vaši hostia určite ocenia takéto milé pozvanie na vaše narodeniny alebo párty.
3,49 €
Závažie na balóny - detská fľaša modrá, váha 170g
1,99 €
Balenie obsahuje 10 kusov zábavných, nesfúknuteľných sviečok, ktoré vyčarujú úsmev na tvári každého oslávenca. Po sfúknutí sviečky opäť začnú horieť. Výška sviečky 6,5 cm.
2,32 €
Konfety listky ruží a biele srdiečka, veľkosť púzdra 80cm
5,99 €
Konfety strieborné , veľkosť púzdra 80cm
6,99 €
Konfety zlaté metalické , veľkosť púzdra 80cm
5,99 €
Párty čiapky s detským motívom lietadielok, sú vhodné na každú detskú party alebo baby shower.
2,99 €
Girlanda s motívom zmrzliny dĺžka girlandy je 2m. Zmrzliny na girlande sú plyšové a trojrozmerné.
17,49 €
Párty girlanda rôznofarebné 15cm motýle. Dĺžka girlandy je 3m.
2,99 €
Girlanda "I am nuber 1" je párty girlanda vhodná na každú oslavu keď sa narodí chlapček alebo má 1 rok.
3,99 €
Párty tanieriky lietadielka sa hodia na každú detskú párty. Balenie obsahuje 6 kusov papierových párty tanierikov s motívom lietadiel. Priemer tanierika 18cm.
1,99 €
Párty poháre lietadielka sú vhodné na každú chlapčenskú oslavu, párty alebo baby shower. V balení sa nachádza 6 kusov papierových pohárov s objemom 200ml.
1,79 €
Ozdobte si svoje darčeky štýlovo stuhou podla svojho výberu. Stuha má rozmer 25 cm x 3m. Požadovanú farbu stuhy napíšte do poznámky.
2,50 €
Doprajte prekvapko na narodeninovej torte svojim oslávencom v podobe magických viečok, ktoré sa po sfúknutí opäť sami zapália. Balenie obsahuje 10 kusom sviečok.
2,49 €
Tieto sviečky sú ideálne na obrovskú párty tortu, nemusíte ich zapichovať, stačí ich len položiť na tortu zapáliť a sfúknuť.
9,99 €
Balenie párty papierových okuliarov s motívom Happy Birthday obsahuje 2 kusy červených a 2 kusy modrých okuliarov. Stačí si ich nasadiť a užiť si narodeninovú párty.
2,49 €
Girlanda, ktorá ozdobí každú narodeninovú výzdobu.
3,29 €
Jeden z najpopulárnejších a najmilších balón, ktorý sa skladá s dvoch balónov: modrého macka a oválneho priesvitného obalu okolo neho. Určite poteší každého, ktorému bude venovaný. Rozmer balónu 60x60cm.
15,99 €
Fóliový balón Mickey Mouse na paličku. Veľkosť balónu 23cm. K balónu je palička grátis :)
2,49 €