Halloween - Partyland.sk

 
 
 

+421 918 515 444

 

 
 

 
 

 
 
Párty príležitosť

My Slováci, nepotrebujeme na párty dôvod :-) V tejto sekcií nájdete rozdelené tématické celky, v ktorých určite nájdete niečo aj na Vašu párty.

 
 
 
 


Halloween

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Upírsky kostým s ktorým očaríte na každom Halloweene, či karnevale. Kostým obsahuje šaty a nákrčník.
29,99 €
Zelené neónové fúzy
1,69 €
Krátka kučeravá parochňa s blond umelými vlasmi ozdobí hlavu každej dámy. Parochňa má vynikajúcu kvalitu.
15,99 €
Chcete byť námorník alebo pirát s týmto klobúkom môžete byť oboje.
9,99 €
Tento klobúk je vhodný na hlavu každého Zora. čierny klobúk so Z vpredu.
7,99 €
upírsky strieborný náhrdelník s červeným kameňom je ten pravý doplnok vhodný pre každého grófa, alebo grófku "Drakulu". balenie obsahuje 1 náhrdelník. Vami zvolený náhrdelník prosím napíšte do poznámky.
12,99 €
Pavúčí set je zlatá bižutéria zdobená červenými kameňmi, ktorý ozdobí krk každej pavúčej lady, či čarodejnici . balenie obsahuje náhrdelník a náušnice. Vami zvolený náhrdelník prosím napíšte do poznámky.
12,99 €
Detský kostým diabol
Odporúčame

Detský kostým diabol

Strašidelný halloweensky kostým diabla s plášťom, vhodný na akcie ako: Halloween, Mikuláš alebo akúkoľvek párty v kostýmoch. Kostým obsahuje overal, plášť so stojacím golierom, rohy.
34,99 €
Pančuchy 3 neónových farieb vhodné na Halloweensku párty a rôzne iné párty.
8,99 €
Sieťové čiapky pod parochne. Môžete ich požiť pod parochňu napríklad na Halloweenske párty, či rôzne vystúpenia a iné párty. Tento set obsahuje 1 svetlú a 1 čiernu čiapku.
3,99 €
Diabolské okuliare s bradou na Halloweenske párty a iné zábavné párty. Obsahom produktu sú okuliare s bradou.
9,99 €
Okuliare s nosom čarodejnice je vhodný doplnok ku Halloweenskym kostýmom akýchkoľvek čarodejníc. Obsahom sú okuliare s nosom čarodejnice.
5,49 €
Set diabla je vhodný ako doplnok ku kostýmu diabla napríklad na Halloweenske párty a rôzne iné párty. Dodá kostýmu skutočný vzhľad. Obsahom produktu sú fúzy, kozia briatka a obočie.
5,49 €
Plášť s kapucňou je vhodný pre ženy aj chlapov ako doplnok ku kostýmom alebo aj ako samostatný kostým na Halloweenske a iné párty. Obsahom produktu je červeno čierny plášť s kapucňou.
44,99 €
Kostým čarodejnice je vhodný na Halloweenske a iné zábavné párty. Obsahom produktu sú čarodejnícke šaty a čarodejnícky klobúk.
34,99 €
Fialovo/čierne boa sú vhodné na Halloweenske a iné párty ako doplnok ku kostýmom.
9,99 €
Zelený had je vhodným doplnkom ku kostýmom na Halloweenske párty a iné zábavné akcie. Obsahom produktu je zelený had dlhý 100 cm.
9,99 €
Sivá pánska zombie parochňa je vhodná na Halloweenske príležitosti a iné zábavné párty. Obsahom produktu je sivá zombie parochňa.
16,99 €
Plášť upíra je vhodný ako doplnok ku kostýmu upír na Halloweenske párty a iné zábavné akcie. Obsahom produktu je plásť upíra.
17,99 €
Kostým zombie nevesta je vhodný na Halloweenske párty a iné zábavné párty s podobným námetom. Obsahom produktu je šaty, rukáve, čelenka s čiernymi ružami a závojom.
59,99 €
Zuby, z ktorými zažiarite naozaj na každej Halloweenskej párty. Zuby svietia blikavým červeným svetlom.
5,99 €
Strašidelné halloweenska výzdoba sa nesmie zaobísť bez poriadnych pavúkov a práve tento taký je! Chlpatý čierny pavúk s veľkostnou 75cm.
12,99 €
Parochňa, vhodná na každú halloweensku párty, večierok, či karneval. Materiál polyester.
16,99 €
Make up zelený je vhodný na vytvorenie akéhokoľvek Halloweenskeho vzhľadu. Make-up je vodou rieditelný a zmývateľný vodou. Objem 25g.
5,99 €
Originálna zelená parochňa, vhodná na každú halloweensku párty, večierok či karneval. Materiál polyester.
16,99 €
Halloweensky upírsky plášť vhodný pre každého malého upíra. Dĺžka plášťa je 60 cm.
15,99 €
Kostry na Halloween nesmú chýbať a tak tu máme tento dámsky kostým, s ktorým očaríte na každej Hallowenskej párty.
29,99 €
Tekutý latex
Odporúčame

Tekutý latex

Tekutý latex perfektný na vytvorenie rôznych jaziev, rezných rán a znetvorení. Pre lepší efekt odporúčame dotvoriť make-upom.
5,99 €
Flitrovaná kravata červená je výborným doplnkom na Vianočnú, Novoročnú alebo akúkoľvek párty, kde chcete zažiariť.
9,99 €
Flitrovaná kravata zlatá je výborným doplnkom na Vianočnú, Novoročnú alebo akúkoľvek párty, kde chcete zažiariť.
9,99 €
Kompletná sada párty make-up diabol je vodou nanášateľný make-up na tvár, ktorý obsahuje rohy a make up čierny, červený, žltý a ceruzkou na nanášanie.
6,99 €
Modrá parochňa kráska je vhodná na Halloweenske a akékoľvek iné zábavné párty. Obsahom produktu je čierna parochňa.
12,99 €
čierno-žltá parochňa vhodná na Halloweenske párty a iné príležitostné zábavné akcie. Produkt obsahuje čierno-žltú parochňu.
17,99 €
Čiapka námorníka s kotvou bielej farby - vhodná na každú párty v kostýmoch, karneval alebo halloween.
9,99 €
1 kus modrého pom pomu s úchytkami na dva prsty.
7,99 €
Červená maska s čiernym pierkom prešívaná striebornou niťou.
8,99 €
UV farby na tvár a telo, ktoré sa pre svoju tekutú konzistenciu ľahko aplikujú aj na väčšie plochy. Výborná kombinácia farieb pre jednoduché použitie. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom. Objem 10 ml.
4,99 €
Strašidelný duch je kostým pre dámy vhodný na Halloweenske párty a iné zábavné párty. Obsahom produktu sú šaty ducha.
49,99 €
Kravata kostry je vhodná ako doplnok ku kostýmom kostlivca alebo inej postavy s témou kostry na Halloweenske a iné zábavné párty. Obsahom produktu je kravata kostry.
9,99 €
Krv podrezaný krk je vhodný doplnok ku Halloweenskym kostýmom.
3,49 €
Krvavé okuliare slúžia ako doplnok k rôznym druhom mask napríklad na Halloweenske a iné párty. Obsahom produktu sú krvavé okuliare.
6,99 €
Tuba obsahuje čierny make-up v tube, vhodný na halloweenske alebo karnevalové masky. Make-up sa ľahko rozotiera a dobre sa s tým pracuje.
3,99 €
Vodový červený make-up vhodný na použitie doplnenia a oživenia masiek na Halloweenske a iné zábavné akcie. Obsah produktu je červený vodový make-up s veľkosťou 30 ml
5,99 €
Vodový modrý make-up vhodný na použitie doplnenia a oživenia masiek na Halloweenske a iné zábavné akcie. Obsah produktu je modrý vodový make-up s veľkosťou 30 ml
5,99 €
Vodový žltý make-up vhodný na použitie doplnenia a oživenia masiek na Halloweenske a iné zábavné akcie. Obsah produktu je žltý vodový make-up s veľkosťou 30 ml
5,99 €
Maska kata vhodná na Halloweenske a karnevalové párty. Jednoduchá ale presvedčivá maska kata.
9,99 €
Pančuchy pavúk vhodné ku kostýmom na Halloween párty a iné zábavné akcie.
8,99 €
Blond parochňa kráska je parochňa vhodná na Halloweenske a iné zábavné párty. Obsahom produktu je blond parochňa.
12,99 €
Čierna parochňa kráska je vhodná na Halloweenske a akékoľvek iné zábavné párty. Obsahom produktu je čierna parochňa.
12,99 €
Oranžová parochňa kráska je vhodná na Halloweenske a akékoľvek iné zábavné párty. Obsahom produktu je oranžová parochňa.
12,99 €
Svietiaca čarodejnícka guľa vhodná ako doplnok ku kostýmom ako sú čarodejnice, veštice. Vhodné využitie na Halloweenske párty a iné zábavné akcie. Obsahom produktu je svietiaca guľa vo veľkosti 12,5 cm.
9,99 €
Umelá krv v tube vhodná na halloweenske párty ako reálnejšie zobrazenie krvi ku jednotlivým kostýmom. Je to veľká tuba, ktorá obsahuje červenú imitáciu krvi v géli.
5,49 €
Párty obrus zlatej farby má rozmery 137 x 274 cm. Obrus je vhodný na každú pokrývku stola na každú oslavu ako sú narodeniny, párty, grilovačku a mnohé ďalšie.
5,99 €
UV lak na nechty, 1 ks
Odporúčame

UV lak na nechty, 1 ks

UV lak na nechty. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
5,99 €
UV maskara 1 ks
Odporúčame

UV maskara 1 ks

UV maskara. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
6,99 €
UV očná linka 1 ks
Odporúčame

UV očná linka 1 ks

UV očná linka. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom.
4,99 €
UV fix gél, 1 ks
Odporúčame

UV fix gél, 1 ks

Fixačný gél na tvár a telo, ktoré sa pre svoju tekutú konzistenciu ľahko aplikujú aj na väčšie plochy. Slúži ako doplnok ku glitrom. Naneste gél na požadovanú časť tela na to naneste glitre a nechajte zaschnúť.
2,99 €
Originálny policajný set, ktorý dotvorí Váš párty kostým. Veď k tomuto setu vám stačí modrá košeľa a tmavomodré nohavice :)
12,99 €
Balenie obsahuje 5 kusov metalických špirál zelenej farby, s ktorými si môžete pohodlne vyzdobiť celú miestnosť. Sada obsahuje 5 ks špirál zelenej farby.
1,99 €
Sada obsahuje 20 kusov čiernych obedových servítok s rozmerom 33 x 33 cm. Servítky sú vhodné na grilovačky, oslavy, narodeniny a mnohé ďalšie party príležitosti.
2,49 €