Halloween - Partyland.sk

 
 
 

+421 918 469 444

 

 
 

 
 

 
 
Párty príležitosť

My Slováci, nepotrebujeme na párty dôvod :-) V tejto sekcií nájdete rozdelené tématické celky, v ktorých určite nájdete niečo aj na Vašu párty.

 
 
 
 


Halloween

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Zelené neónové fúzy
1,69 €
Chcete byť námorník alebo pirát s týmto klobúkom môžete byť oboje.
9,99 €
upírsky strieborný náhrdelník s červeným kameňom je ten pravý doplnok vhodný pre každého grófa, alebo grófku "Drakulu". balenie obsahuje 1 náhrdelník. Vami zvolený náhrdelník prosím napíšte do poznámky.
12,99 €
Pavúčí set je zlatá bižutéria zdobená červenými kameňmi, ktorý ozdobí krk každej pavúčej lady, či čarodejnici . balenie obsahuje náhrdelník a náušnice. Vami zvolený náhrdelník prosím napíšte do poznámky.
12,99 €
Detský klobúk, ktorý si môžete pomocou drôtika vytvarovať a vytvoriť tak autentický vzhľad čarodejníckeho klobúka.
12,99 €
Strašidelný halloweensky kostým diabla s plášťom, vhodný na akcie ako: Halloween, Mikuláš alebo akúkoľvek párty v kostýmoch. Kostým obsahuje overal, plášť so stojacím golierom, rohy.
34,99 €
Sieťové čiapky pod parochne. Môžete ich požiť pod parochňu napríklad na Halloweenske párty, či rôzne vystúpenia a iné párty. Tento set obsahuje 1 svetlú a 1 čiernu čiapku.
3,99 €
Diabolské okuliare s bradou na Halloweenske párty a iné zábavné párty. Obsahom produktu sú okuliare s bradou.
9,99 €
Okuliare s nosom čarodejnice sú vhodné ako doplnok ku Halloweenskym kostýmom čarodejnice a ku kostýmom čarodejnice na akékoľvek iné párty. Obsahom produktu sú dvoje farebných okuliarov.
5,49 €
Plášť s kapucňou je vhodný pre ženy aj chlapov ako doplnok ku kostýmom alebo aj ako samostatný kostým na Halloweenske a iné párty. Obsahom produktu je červeno čierny plášť s kapucňou.
44,99 €
Kostým mortiše je vhodný pre deti na Halloweenske párty, karnevaly a rôzne iné zábavné párty. Kostým obsahuje Šaty mortiše.
19,99 €
Fialovo/čierne boa sú vhodné na Halloweenske a iné párty ako doplnok ku kostýmom.
9,99 €
Plášť upíra je vhodný ako doplnok ku kostýmu upír na Halloweenske párty a iné zábavné akcie. Obsahom produktu je plásť upíra.
17,99 €
Bielo/čierne boa sú vhodné ako doplnok ku kostýmom na Halloweenske párty a iné zábavné príležitosti. Obsahom produktu sú bielo/čierne boa veľké 1,80 m a vážia 50g.
9,99 €
Parochňa, vhodná na každú halloweensku párty, večierok, či karneval. Materiál polyester.
16,99 €
Kostry na Halloween nesmú chýbať a tak tu máme tento dámsky kostým, s ktorým očaríte na každej Hallowenskej párty.
29,99 €
Flitrovaná kravata červená je výborným doplnkom na Vianočnú, Novoročnú alebo akúkoľvek párty, kde chcete zažiariť.
9,99 €
Kompletná sada párty make-up diabol je vodou nanášateľný make-up na tvár, ktorý obsahuje rohy a make up čierny, červený, žltý a ceruzkou na nanášanie.
6,99 €
Čiapka námorníka s kotvou bielej farby - vhodná na každú párty v kostýmoch, karneval alebo halloween.
9,99 €
Čelenka s rohmi diabla s kožušinou.
2,49 €
UV farby na tvár a telo, ktoré sa pre svoju tekutú konzistenciu ľahko aplikujú aj na väčšie plochy. Výborná kombinácia farieb pre jednoduché použitie. Farby svietia pod UV (čiernym) svetlom. Objem 10 ml.
4,99 €
Strašidelný duch je kostým pre dámy vhodný na Halloweenske párty a iné zábavné párty. Obsahom produktu sú šaty ducha.
49,99 €
Krv podrezaný krk je vhodný doplnok ku Halloweenskym kostýmom.
3,49 €
Tuba obsahuje čierny make-up v tube, vhodný na halloweenske alebo karnevalové masky. Make-up sa ľahko rozotiera a dobre sa s tým pracuje.
3,99 €
Maska netopiera vhodná ako doplnok ku kostýmu netopiera na Halloweenske párty a k iným kostýmom na rôzne zábavné párty. Obsahom produktu je maska netopiera.
7,99 €
Maska upír je vhodná na Halloweenske párty ako doplnok k maske upír.
6,99 €
Krásna parochňa pre anjela so zlatými prameňmi a malými striebornými hviezdičkami.
22,99 €
Čierna parochňa s bielymi pruhmi je vhodná na Halloweenske a iné zábavné párty. Obsahom produktu je čierna parochňa s bielymi pruhmi.
16,99 €
Blond parochňa kráska je parochňa vhodná na Halloweenske a iné zábavné párty. Obsahom produktu je blond parochňa.
12,99 €
Oranžová parochňa kráska je vhodná na Halloweenske a akékoľvek iné zábavné párty. Obsahom produktu je oranžová parochňa.
12,99 €